Медики впевнені, що відсутність системних реформ в галузі призвела до стану близького до виживання. Це й створило умови для певних неформальних стосунків.

«Ми також проти них – це однозначно. Ми за те, щоб всі громадяни нашої країни в тому числі і медики мали гідну, достойну пенсію та зарплату, яка б нас не принижувала», – заявив голова громадської ради обласної клінічної лікарні Андрій Івасів.

Мітингувальники вважають, що їхнього колегу звинуватили безпідставно.

«Він за багато років праці врятував не одне життя. Тисячам повернув здоров’я. Нехтував власним часом, сім’єю, дітьми та власним здоров’ям. Ми впевнені, що це підстава. Тоді беріть усіх нас у кайданки», – звучало на пікеті.

Однак, медпрацівники відмовляються назвати ім’я колеги, якого звинувачують в одержанні неправомірної вигоди. Вони вважають, що це може зашкодити об’єктивному висвітленню ситуації.

Івасів підтвердив, що спійманий на хабарі завідувач відділення відсторонений від роботи. Проте, чи обрали завідувачу відділення міру запобіжного заходу наразі не відомо.

«Якщо його визнають винним, ми готові написати заяву на звільнення. Хто тоді вас буде лікувати?», – прокоментував Версіям один із лікарів на мітингу.

Нагадаємо, 24 квітня працівники прокуратури Івано-Франківської області спільно зі співробітниками спіймали на хабарі завідувача відділення обласної клінічної лікарні.

Згодом, колеги стали на бік хірурга та надіслали відкритого листа, в якому зазначили, що “лікар мав моральне право отримати подяку”.