У жовтні журнал Фокус традиційно представив рейтинг “100 найвпливовіших жінок України”, який складається щороку з моменту заснування видання у 2006 році, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Редакція склала список тих жінок, які мають найбільший вплив на політичні, економічні, суспільні та культурні процеси в країні.

У 2020 році рейтинг оновився на 55%. Серед нових осіб – топ-менеджери великих компаній, жінки в політиці та владі, представниці шоу-бізнесу.

Цього року у рейтингу з’явився новий лідер – перша в історії України жінка Генеральний прокурор Ірина Венедиктова. На другій позиції – дружина президента України Олена Зеленська, на третьому місці Юлія Тимошенко.

На четвертому місці заступник Керівника Офісу Президента франківчанка Юлія Ковалів.

До рейтингу цього року потрапили ще три прикарпатки: співачка та телеведуча Тіна Кароль, головний редактор Hromadske Анастасія Станко та актриса театру та кіно, продюсер Ірма Вітовська-Ванца.

З'явилися нові почуття": Тіна Кароль зізналася, що ревнує Dan Balan |  MusicUkraine

Тіна Кароль

Журналістка Громадського отримала премію за відвагу від Міжнародного  жіночого медіа-фонду | Громадське телебачення

Анастасія Станко 

Ірма Вітовська про батьківщину, українське кіно, відмову від роботи в  Росії, еміграцію, молодь, Зеленського та Порошенка, війну і корупцію

Ірма Вітовська

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!