Лідер “Свободи” Олег Тягнибок, виявляється, не балує свою дочку обновками. Дарина зізналася, що купує поношені речі і анітрохи цього не соромиться, передають Версії з посиланням на Корупція.

144399

495731

Про те, що вона одягається в секонд-хенді, молодша дочка політика написала в соцмережі. На ask.fm дівчині прийшов анонімний питання: де саме вона оновлює свій гардероб, на що Дарина відповіла:

“Зараз сиджу за монітором в фіолетовому в’язаному светрі, який купила на секонді. Воаля :) Що тут такого?” – написала Дарина Тягнибок.

При цьому дівчина не нарікає на малий достаток своєї сім’ї, а поношеного светру тільки рада, адже він “теплий і м’який”.

34_main

Ольга Сумська розповіла про шопінг в секонд-хенді Україна
Актриса не пропускала можливості здобути гарну імпортний одяг будь-якою ціною
Народна артистка України Ольга Сумська в 90-е, як і більшість співгромадян, не пропускала можливості здобути гарну імпортний одяг будь-яку ціну, навіть якщо вона була з секонд-хенду. Про це вона розповіла в рамках проекту “24 роки Незалежності”, який виходить на телеканалі “Україна” в програмі “Ранок з Україною”.
Ольга розповіла, як в 1992 році вперше зіткнулася з одягом секонд-хенд і про своїх перших покупках. “У самому центрі Києва, навколо стадіону, у глядацькій зоні був такий магазин. Була там пару разів. Купила шкіряну куртку, сумку. Остання збереглася і зараз, це вже раритет. Речі спірні – але про якість ніхто не говорив. Головне було вирвати”, – згадувала актриса.