remont_dorig

З них 9,27 млн грн. отримає ТОВ «Будівельна компанія ТрейдЗахідБуд» на капітальний ремонт вул. Деповської (площа ремонту 7585 кв. м) і вибірковий капітальний ремонт вул. Гарбарської від вул. Василіянок з виїздом на вул. Галицьку (площею 5694 кв. м), пишуть Наші Гроші.

Ще 7,08 млн грн. мають заплатити ТОВ «Івано-Франківськавтодор» за капітальний ремонт вул. Йосипа Сліпого (площа 3712 кв.м). і вибірковий капітальний ремонт вул. Кисилевської (площею 6964 кв. м).

Передбачено влаштування бордюрів і нового покриття проїжджої частини, ремонт тротуарів, розмітка дороги, ремонт дощової каналізації та ін.

«БК ТрейдЗахідБуд» заснували Ігор Дем’янів і Юрій Ткачук.

«Івано-Франківськавтодор» заснували Андрій Шуневич та Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради, обраного від «Сильної України» Сергія Тігіпка. Наразі Возний входить до депутатської групи «Рідне місто».

В усіх цих тендерах намагалось взяти участь ПАТ «Івано-Франківське СУМБ», але його пропозиції відхили через претензії до розрахунків, також по одному тендеру учасник не підтвердив наявність необхідного обладнання. Власником акцій цього підприємства є Ігор Олійник, депутат  Івано-Франківської облради від партії «Наша Україна».