Буває так, що якась міська новина викликає сміх (або принаймні посмішку). І нехай цей сміх саркастичний, або іронічний, та все ж.

 Ото прочитав сьогодні новину, що Департамент комунального господарства транспорту та зв’язку Івано-Франківська зобов’язав ТзОВ «Інвестиційно-будівельну компанію «Ніка» до 15 листопада завершити розпочатий ремонт дороги по вулиці Шевченка, і не зміг втримати посмішки.

Я, чесно кажучи, навіть запідозрив, що в мене якесь неправильне почуття гумору. Тому вирішив провести своєрідний експеримент. Я повідомляв цю новину своїм знайомим і що ви думаєте – і вони всі сміялися. Вирішивши, що з гумором у мене все в порядку, я спробував зрозуміти, а що ж такого смішного в цій, такій оптимістичній новині.

А смішним, без усякого сумніву є те, що ніхто вже не вірить черговим обіцянкам міської влади. Сміх мешканців міста звичайно ж гіркий, але, принаймні, краще сміятися, ніж плакати.

Насправді, міська влада вже давно не впливає (як влада)  на те що відбувається в місті. І мова не лише про ремонт вулиць, але й про незаконні забудови.

Скандальне незаконне будівництво за адресою Мазепи,35-А, не зважаючи на всі рішення так званої міської влади про його припинення, успішно продовжується. Пригадую спочатку йшлося про обмеження будівництва трьома поверхами. А їх вже п’ять (якщо враховувати цокольний поверх). І судячи з завезених будматеріалів, кількість поверхів буде збільшуватися. Забудовник клав і на міську владу, і на всіх навколо.

То чому фірма «Ніка», яка не впоралась з ремонтом вулиці Шевченка, повинна боятися якогось судового позову від якогось Департаменту комунального господарства транспорту та зв’язку. Не смішіть мене знову.

В цій країні суди вже давно не виконують своїх прямих функцій, а відробляють замовлення тих, хто їм платить. І платить, як ви розумієте, не заробітну плату.