Суд Клівленда зобов’язав порушника публічно вибачитися, стоячи поряд з поліцейським відділком з табличкою, з тексту якої буде зрозуміло, що він ідіот.

Річарда Демерона, який повинен понести настільки незвичне покарання, визнано винним у тому, що він погрожував офіцерам поліції, телефонуючи 911. Суддя наказав 58-річному порушнику стояти на вулиці біля місцевого відділення поліції з табличкою по три години кожен день протягом цілого тижня.

“Перепрошую за те, як нерозумно я поводився. Я сподіваюся, офіцер і його сім’я приймуть мої вибачення. Я був п’яний. Я каюсь від усієї душі. Я просто хочу, щоб це закінчилося”, – заявив Річард.

Це не перший подібний випадок у місті. У 2012 році той же суддя зобов’язав 32-річну Шену Хардін два дні стояти на вулиці і тримати табличку з написом “Тільки водій-ідіот заїжджає на тротуар, щоб об’їхати шкільний автобус”. Хардін повинна була тримати табличку з 7:45 до 8:45 ранку, а її водійські права були анульовані. Крім того, її зобов’язали сплатити судові витрати у розмірі 250 доларів. Порушниця виконала припис суду.