Результат пошуку зображень за запитом "Ігор Фріс"

У бесіді прикарпатський нардеп розповідає про «попельницьких», конверти депутатам, коноплю та малу депутатську зарплату (відео).

Згадував у розмові нардеп Тимофійчук про гроші, які начебто в конвертах отримує інший прикарпатський нардеп Ігор Фріс. Пропонуємо відповідь Ігоря Фріса на ці скандальні звинувачення:

ІДІОТИ НАВКОЛО.
НАШЕ ЩАСТЯ, ЩО ВОНИ НЕ ХОДЯТЬ ВСІ РАЗОМ……

Коли ти завершуєш аналізувати законопроекти на завтра о 00:22 і бачиш ролік в ютубі, де твій колега недодепутат-ідіот, приділяє тобі 10 хвилин свого дорогоцінного часу, обговорюючи при цьому матом твоі особисті та фахові якості, та дає оцінку твоїй роботі в законодавчому органі….на думку спадає, всеж таки внести зміни до закону про вибори народних депутатів, щодо перевірки кандидатів в нарколога та психіатра….

Тому для всіх тих хто почув цього придурка про мене і конверти, долучаю пряму мову автора про імпровізацію та тролінг Володимира Тимофійчука, в якій прямо все сказано і видно.

Я же в свою чергу, буду ставити питання на фракціі, щодо вирішення питання про дисциплінарну відповідальність цього недодепутата та можливість його виключення з членів фракціі СН.

ПС. До цього прошу автора Віталій Мацьоцький підтвердити автентичність цього відео та спілкування з Володимиром, – написав Ігор Фріс.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!