Розгляд питання про призначення директора новоствореного комунального підприємства викликало гарячі дискусії в залі.

Спочатку депутати обурились, що на профільних комісіях розглядали лише одну кандидатуру, і проігнорували заяви двох інших претендентів, пишуть Версії.

Втім, як зауважив голова облради Олександр Сич, Михайло Ковтун запізно подав заяву на розгляд комісії, а інший кандидат Богдан Станіславський, депутат з фракції «Самопоміч», відкликав свою заяву ще до її розгляду.

Потім депутати намагались з’ясувати, де ж буде головний офіс КП – в Городенківському районі чи в Тлумачі.

«Я не володію цією інформацію», – відповів Василь Даниш, який доповідав по цьому питання.

Така відповідь викликала хвилю обурення з боку депутата-«свободівця» Василя Поповича.

«Я не знаю, що Василь Степанович на своїй посаді робить? Така відповідь – це просто плювок депутатському корпусу. Як це – ми призначаємо керівника і не знаємо, де цей керівник буде перебувати. Що на Марсі чи в космосі буде літати? Це повна некомпетентність», – висловився Попович.

На такий випад Олександр Сич порадив вибірково ставитися до тих слів, які вони вживають. Врешті до трибуни запросили самого Ігоря Шумегу.

Депутати закидали йому, що він неефективно працював на посаді директора КП «Івано-Франківськагроліс». Втім сам кандидат зауважив, що в нього багато досвіду і він справиться з поставленими перед ним завданнями.

«Цей каньйон входить в сімку чудес України. Тому треба створити діюче підприємство: вивести межі, зробити природне зонування – рекреаційне, господарське, історико-культурне, туристичне», – відмітив претендент на посаду директора. – Це велика відповідальність і багато роботи, але мені вистачить сил і досвіду».

Проте за кандидатуру Ігоря Шумеги проголосували тільки 16 депутатів. Тому Олександр Сич апелював до голови профільної комісії повернутися до розгляду цього питання.

«Ви маєте право ще раз розглянути кандидатуру Ігоря Шумеги. Поступила пропозиція розглянути кандидатуру пана Ковтуна. Може будуть і інші претенденти. На чергову сесію прошу подати ваше бачення».