Пов’язане зображення

24 березня на засіданні тринадцятої сесії Івано-Франківської обласної ради депутати розглянули питання «Про призначення генерального директора обласного телебачення «Галичина», пишуть Версії .

Василь Даниш, начальник управління об’єктами спільної власності територіальних громад області, рекомендував на цю посаду депутата облради від «Свободи» Ігоря Дебенка.

«Питання розглядали на профільній комісію, де було рекомендовано підтримати звернення трудового колективу ОТБ «Галичина» та Івано-Франківської обласної організації Національної спілки журналістів України, що призначення Ігоря Дебенка, – повідомив Василь Даниш. – Комісія рекомендувала уклала контракт на 5 років».

Голова комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова Юрій Черневий підтвердив, що на комісії проголосували «за» одноголосно.

«Він кандидат наук, професійний журналіст, має досвід, молодий, енергійний. І що важливо, реально користується підтримкою колективу, як старшого віку, так і молодших», – відмітив Юрій Черневий.

Відтак слово взяв сам кандидат на посаду і окреслив перспективи каналу.

«Як на мене, контент має задавати проблематику, провокувати дискусію, залишати можливість глядачу самостійно зробити висновки, – відмітив депутат. – Канал має зберегти свій неповторний національний колорит, з яким зараз позиціонують «Галичину». Разом з тим ми маємо стати цікавими різним глядачам»

За призначення Дебенка проголосувало 49 депутатів. Сам депутат не голосував, оскільки має прямий конфлікт інтересів. Ігор Дебенко вже більше року працює в ОТБ «Галичина» на посаді першого заступника генерального директора телеканалу. Після офіційного звільнення Ольги Бабій в грудні 2016 року, її заступник фактично керував каналом.

Ігор Дебенко – кандидат політичних наук, політолог за освітою, дипломований фахівець з адміністративного менеджменту, депутат Івано-Франківської обласної ради, очолює постійну комісію з питань міжнародного співробітництва, євроінтеграції, інвестицій та розвитку туризму.

Відомий широкому загалу резонансними публікаціями в провідному національному інтернет-виданні «Українська правда». Ініціатор Всеукраїнської виставки–презентації сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги», яка щороку проводиться в Івано-Франківську з нагоди Дня української писемності та мови.