Картинки по запросу промприлад реновація

Офіс президента запустив проект “Магніти України”, за допомогою якого оберуть знакові місця для інвестування та розвитку, пишуть Версії.

“Магніти – це знакові проекти, що здатні притягувати успіх до України на глобальному рівні. Ми як держава зацікавлені в тому, щоб наша країна стала креативним центром натхнення та реалізації інновацій, які приведуть Україну до успішного майбутнього”, — цитує проект президент Володимир Зеленський.

Прикладами “магнітів” назвали Чорнобиль, острів Хортиця, центр на території колишнього заводу “Промприлад Реновація” (Івано-Франківськ), гірський масив Полонина Боржава та Дунайську рив’єра — її хочуть перетворити на новий літній курорт.

Картинки по запросу промприлад реновація

Промприлад Реновація — це інноваційний центр на території ревіталізованого заводу в Івано-Франківську, який сфокусований на чотирьох напрямах розвитку регіону: новій економіці, урбаністиці, сучасному мистецтві, неформальній освіті.

На сайті можна запропонувати свій “магніт” до розгляду. Треба описати проект, його унікальність, туристичну та інвестиційну привабливість, значущість для держави тощо.

Відбиратимуть переможців президент, прем’єр, експерти та експертні середовища, місцева влада, громади на місцях, міжнародні й українські інвестори та меценати.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!