Картинки по запросу Залучанського будинку-інтернату

Приводом стала вимога громадських активістів встановити камери відеоспостереження у приміщеннях інтернату для контролю за роботою персоналу.

У цьому закладі на утриманні 120 вихованців віком від 4 до 35 років, сироти або соціальні сироти. Мешканці інтернату мають різного ступеня фізичні або розумові вади. А тому потребують особливого догляду. Претензії волонтерів співпадають із висновком представника Омбудсмена у нашій області восени минулого року, – пишуть Версії з посиланням на ТВ “Карпати”.

“Було виявлено неналежний стан надання медичної допомоги вихованцям. Медичні огляди проводилися формально, тільки на папері. Виявлялося те, що в реабілітаційному залі не проводилися заняття”, – розповів Василь Футерко, активіст Українскьої благодійницької мережі.

Персонал інтернату нарікає на брак робочих рук. Згідно норми, їм потрібно ще як мінімум тридцять людей. Директор Залучанського будинку-інтернату Микола Сухолиткий в присутності журналістів заборонив волонтерам заходити в приміщення інтернату. Каже, що має до цього підставу.

“Приїжджають однієї суботи і приводять автобус із сорока дітьми, які розбіглися інтернатом, по палатах і цілий день тут бігають. Розбирають дітей, балакають, сіпають, мацають. Інтернат – це що, екскурсійний зал?”, – заявив Микола Сухолиткий, директор Залучанського будинку-інтернату.