Зараз компанія розробила оновлену версію, яка стала не менш популярною. Подивитися та купити її можна тут https://allo.ua/ru/products/mobile/serija_smartfony-apple_iphone_se/.

Комплектація IPhone SE

iPhone SE

 

Модель смартфона IPhone SE довгий час не оновлювалася і, не дивлячись на застарілий дизайн і невеликий екран, її досі можна часто зустріти у багатьох користувачів. На радість шанувальників цієї моделі, компанія в цьому році вирішила зробити довгоочікуваний апгрейд.

У даній версії перенесення даних зі старого гаджету є простим і займає близько півгодини з урахуванням оновлення системи на SE. Для цього в процесі налаштування потрібно ввести пару паролів та налаштувати Touch ID. Всі інші параметри залишаються незмінними. При вході в окремі додатки пристрій задає ввести пароль.

Зручність використання та візуальний формат

Якщо порівняти iPhone SE та iPhone 6, який був випущений в 2014 році, то лицьова сторона особливо нічим не буде відрізнятися. З тильного боку дизайн аналогічний пристрою iPhone 8, який відрізнявся скляною кришкою. Рамка пристрою також виконана з алюмінію. Колірна гамма у моделей SE є невеликою, але дуже ефектною:

  • black;
  • white;
  • red.

Отже, кольорова гама спрямована на певну аудиторію. Чорний колір надає пристрою строгого вигляду та призначений для чоловіків або ділових людей. Білий колір надає класичного нейтрального відтінку, який подобається як чоловікам, так і жінкам. Червоний колір має великий попит завдяки своїй яскравості.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!