Результат пошуку зображень за запитом "Фаріон"

Про причини протесту в Івано-Франківську та ультиматум владі в студії ОТБ “Галичина” говорили Ірина Фаріон, народний депутат сьомого скликання, Михайло Головко, народний депутат та Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська.

“Народ, очевидно, 25 травня 2014 року свідомо обрав олігарха. Чи, може, Порошенко не олігарх? Ця людина, яка формувала партію, що недавно називалася СДПУ(о). Тобто його побратим ідеологічний Медведчук. У мене взагалі складається враження, що Президентом України є кум Путіна Медведчук, а Порошенко у нього на підтанцюванні. З якої рації у форматі Мінських домовленостей, проти яких ми категорично проти виступали, угоди підписує Медведчук?

Власне, тому, що вони сприймають Україну за губернію. А що таке Медведчук – це соціал-демократична ідеологія. Що таке соціал-демократична ідеологія – це чума, яка виродилася потім вкомуністичну ідеологію і соціалістичну ідеологію. То хіба це було не відомо?

Коли Порошенко був 11 чи 13 номером у списку СДПУ(о), а потім ця людина на прізвище Порошенко входив в п’ятірку творення партії регіонів. Але людина здатна помилятися. Нам зараз важливо спільно цю помилку виправляти”, – заявила Ірина Фаріон.

Мер Івано-Франківська додав, що акції протесту будуть продовжуватися.

“Це є тільки початок. Ми будемо захищатися, і ці протести будуть продовжуватися. Ми вважаємо, що ми не повинні це терпіти. Три роки тому, як відбулася Революція Гідності у нас були великі надії на зміни в цій державі. На жаль, вони не відбулися. Стало ще гірше, тому, що олігархічні клани фактично борються за область. В нашій області ми відчуваємо це. Сьогодні пробують через деструктив, через вікриття кримінальних справ дискредитувати націоналістів, патріотів”, – заявив в студії Руслан Марцінків.