Події стрічки відбуваються на Закарпатті. Зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, молодий звукорежисер, фрілансер із Києва Вадим отримує шанс розпочати все спочатку, пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну” та вирушити в “привабливу Канаду”. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється мама Вадима.

“Ми привезли дуже цікаву роботу, яка отримала багато міжнародних визнань. Є оцінка глядацьких симпатій, і це головне. Ця стрічка іміджева та доступна для всіх верств населення – не артхаус чи авторське кіно. Це справді комедія, але трохи інша, ніж ми звикли в Україні. Це дуже от одкровенна історія. У вас буде дуже багато сміху, але і дуже багато сліз. Думаю, ця картина буде  успішна у прокаті і покаже, що українці можуть отримувати задоволення від таких комедій”, – сказала Вітовська.

“Мої думки тихі” – повнометражний дебют Антоніо Лукіча. Вперше фільм показали на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де він отримав Спеціальну премію журі.

Українська прем’єра відбулася в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, де робота Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, премію за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський). Також режисер отримав нагороду національної премії кінокритиків КІНОКОЛО у категорії “Відкриття року”, а Ірма Вітовська була нагороджена за найкращу жіночу роль.

“Ця історія заснована на реальних подіях, про мого друга. Який з татом поїхав збирати звуки тварин. Тільки у мене історія трансформувалася у жінку, маму, бо мені здається, у неї можна більше вкласти змісту”, – сказав режисер.

Комедія “Мої думки тихі” виходить у широкий український прокат 16 січня 2020 року.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!