Навесні мережею розлетілось відео з єдиної в Україні ферми, де виготовлялась фуа-гра (від французького foie gras – жирна печінка) – гусяча або качина печінка, яку штучно збільшують шляхом відгодівлі), шокуючі кадри сколихнули усіх небайдужих до долі сільськогосподарських тварин. Невдовзі після цього ферма припинила роботу. Можливим це стало завдяки кадрам, які відзняв та оприлюднив один із працівників ферми, який погодився дати інтерв’ю ГО «Відкриті Клітки Україна».

Негуманні умови утримання, жорстоке поводження, життя в стражданнях, тисняві і темряві – все це історія фуа-гри до того, як вона потрапить у тарілку.

Деталі процесу отримання цього «делікатесу» можна почути в інтерв’ю з розслідувачем.

ГО «Відкриті Клітки Україна» активно веде комунікацію з ресторанами щодо відмови від фуа-гра в їхньому меню. Деякі відомі заклади вже підписали зобов’язання прибрати цей продукт зі своїх страв. Наприклад, Klukva&Brukva, Asiatique, Канапа, Остання Барикада – з Києва, Red Pepper – зі Львова та заклад Profiterole  – з Івано-Франківська. Організація закликає всіх ритейлерів, власників ресторанів та інших бізнесів відмовлятись від цього продукту насильства і саме зараз веде інформаційну кампанію про столичний ресторан М. Тищенка (народний депутат від партії «Слуга Народу») «Coin», який продовжує подавати фуа-гра.

Інший напрямок у боротьбі за права сільськогосподарських птахів, яким також займаються активісти ГО – це фандрайз (збір коштів) кампанія під назвою «Зупинимо тортури під назвою фуа-гра». Всі противники неетичного та жахливого утримання птахів на фермах можуть долучитись до кампанії, зробивши пожертву на сайті: https://letsbanfoiegras.com.ua/

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!