Результат пошуку зображень за запитом "УПА"

Злочин жінка скоїла від безвиході та голоду. Чоловіка арештували за крадіжку, а місцева громада відмовила їй у підтримці. Тоді отримала психічний розлад та вирішила, що тільки так зможе врятувати дітей.

Наступного дня після вбивства, Маріанна Долінська прийшла до поліцейської дільниці Родома і зізналася у скоєному. Поліцейський зробив декілька фото, а Маріанну арештували та доправили до психіатричної лікарні. Хвора впадала у ступор на кілька днів або намагалася нанести собі поранення. Вона померла 1928-го й була похована на цвинтарі лікарні, пишуть Версії з посиланням на gazeta.ua.

Вбила мати - дітей видали за жертв українських вояків

Знімки злочину були опубліковані декілька разів. Із невідомих причин, останній варіант фотографії повішених дітей польскі дослідники використали для звинувачення бійців Української повстанської армії, пізніше дивізії СС Галичина. Низавали це “віночками” українських націоналістів, вказуючи на “колючий дріт”, яким були обв’язані діти. Насправді дріт виявився подряпинами на фотографії. Також у їх працях місце вчинення злочинів постійно змінювалося.

З 2003 – 2008-й було відкрито декілька пам’ятників на згадку про звірства у вигляді відповідного кам’яного рельєфу. Згодом їх усі демонтували.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!