Для початку скажіть, чому вирішили балотуватися до обласної ради?

Свого часу працював сільським головою с.Іваниківка, заступником голови Богородчанської районної ради. На даний час представляю інтереси своїх виборців в районній раді. Багато завдань вдалося реалізувати на місцевому рівні. Зараз ставлю перед собою вищі цілі, а для того, щоб їх реалізувати, потрібні більші повноваження і ресурси.

Що конкретно Ви плануєте робити, будучи депутатом Івано-Франківської обласної ради?

Спілкуючись з виборцями, окреслив завдання, які стосуються кожного населеного пункту – капітальний ремонт доріг, раціональне використання сільськогосподарських земель, створення належних умов для отримання освітніх та медичних послуг. Проте основним і першочерговим питанням на даний час є збільшення доходів утворених територіальних громад. Кожна громада має бути успішною і самодостатньою, щоб повноцінно виконувати свої обов’язки.

Особливістю цьогорічних місцевих виборів є велике розмаїття кандидатів від різних політичних сил. Що би Ви порадили виборцям? Як не розгубитися і зробити правильний вибір?

Дійсно, на цих виборах вибирати буде з кого. Проте потрібно детально вивчити біографію і громадський досвід кожного кандидата, за якого плануємо поставити позначку у виборчому бюлетені. Щоб після виборів в чергове не розчаровуватися і не дивуватися, як до рад могли пройти люди, в яких на меті не добробут українців, а вирішення особистих питань.

Тому я би радив кожному виборцю відповідально ставитися до голосування і вибирати людей, які мають знання, досвід і головне – бажання працювати на громаду, дбати про її добробут і створювати умови для комфортного і безпечного проживання кожного жителя містечка чи села.

Як Ви думаєте, явка на виборах буде високою чи низькою?

В Україні зазвичай найбільші надії покладають на вибори Президента та Верховної Ради. На всеукраїнських виборах виборці проявляють більшу зацікавленість та активність.

І зовсім даремно недооцінюють значення місцевих виборів. Хоча саме ці вибори є найважливішими для пересічного мешканця. Адже обираючи голову громади, депутатський корпус місцевих рад, ми вирішуємо долю шкіл, садочків, доріг, якості медичних послуг, питання вивозу та утилізації сміття, раціонального використання сільськогосподарських земель, якості надання послуг з перевезень… Більшість питань, з якими щодня стикається кожен житель громади, вирішується саме на місцевому рівні. Тому саме від тих людей, які будуть обрані до місцевих рад, буде залежати комфорт і добробут громад.

Номер партії УДАР у бюлетені до Івано-Франківської обласної ради – 7.

Номер кандидата у виборчому списку – 1.

Біографічна довідка

Народився 27 червня 1979 року в с.Іваниківка Богородчанського району.

Закінчив Економіко-правничий інститут, м.Чернівці, де здобув спеціальність фінансиста. Навчався у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Свою трудову діяльність розпочав на посаді головного економіста в Спілці селян імені Івана Франка в рідному селі.

В 2006 був обраний сільським головою Іваниківки. За п’ять років перебування на посаді йому вдалося реалізувати чимало ініціатив. Покращення умов та матеріально-технічної бази в школі, дошкільному закладі, лікарській амбулаторії, створення умов для розвитку спорту, ремонт місцевих доріг, благоустрій села – це далеко не повний перелік всього того, що вдалося зробити Івану Слободяну за своє перебування на посаді сільського голови.

Працював заступником голови Богородчанської районної ради, а останні вісім років застосовує свій управлінський досвід на приватних підприємствах. Активно розвиває фермерське господарство в с.Іваниківка.

Двічі обраний депутатом Богородчанської районної ради, активний громадсько-політичний діяч, бере активну участь у суспільному житті району.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!