Сьогодні вночі, близько 2:50 за місцевим часом, в районі Вранча (Румунія) перекинувся автобус з українськими туристами. За даними видання Ziarul de Vrancea, в результаті ДТП загинули щонайменше двоє громадян України.

За попередніми даними, водій заснув за кермом, автобус з’їхав на узбіччя й перекинувся. Очевидці кажуть, що на той момент інших транспортних засобів не було. Поліція, яка прибула на місце трагедії, на годину частково перекрила рух на дорозі, в обох напрямках виникли багатокілометрові затори. Автобус виїздив за кордон з Чернівців.

Двоє українських туристів загинули минулої ночі в Румунії.

Власні джерела «Фактів» повідомляють, що одна із жертв – 46 річна киянка, інший – 30-річний чоловік з Івано-Франківська, який повертався з весільної подорожі.

ФАКТАМ вдалося отримати коментар віце-консула України в Сучаві з приводу аварії в Румунії.

«На цей час уже підготовлений резервний автобус цієї ж болгарської фірми, який готовий перевозити всіх не постраждалих до України, до Чернівців, щонайменше. Туристична фірма, яка організовувала цю поїздку, вже готова їх у Чернівцях зустріти», – повідомив віце-консул Генконсульства України в Сучаві Володимир Палесіка.

«Автобус поїде десь через годину-півтори, коли закінчаться допити свідків. І за існуючим порядком після проведення розслідування і розтину (а розтин не можна проводити раніше, аніж за 24 години після смерті) тіла загиблих будуть передані представникам родин цих людей і перевезені до України через пункт пропуску в Чернівецькій області», – уточнив віце-консул.

Двоповерховий автобус, яким наші співвітчизники їхали з Болгарії, був болгарським. Як повідомляє Генеральне консульство України у Сучаві, його орендувала київська фірма «Іль-тур».

3-є людей доставили до лікарні міста Фокшань з травмами середнього ступеня, двох відпустили після огляду на місці події. Румунські телеканали повідомили, що кілька десятків пасажирів отримали медичну допомогу на місці. Загалом на момент аварії в автобусі було 74 пасажири-українці й троє болгарських водіїв.