Міст Марцінківа будуватиме фірма з “регіоналівським” корінням за демпінговою ціною

На оперативній нараді Руслан Марцінків поцікавився, на якій стадії будівництво нового моста через Бистрицю Солотвинську, який з’єднає мікрорайон Пасічна з центром міста.

“Працюємо, вже техніку звозимо, – відзвітував очільник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак. – Один тільки кран важить 83 тони”.

Заступник мера Олександр Левицький відмітив, що треба добре продумати маршрут, як завезти таку техніку в місто без пошкодження нещодавно відремонтованого дорожнього полотна.

“Зараз оформляємо дозволи, бо веземо кран з Києва”, – пояснив Роман Галіпчак.

Міський голова зауважив, що потрібно навести лад з документацією.

“Дивіться, щоб всі документи були в порядку. У вас же обшук був”, – відмітив Руслан Марцінків.

Також мер поскаржився на “активність” нардепів, які своїми скаргами “вставляють палиці в колеса”.

“Цей міст запам’ятають всі. Він в історію ввійде. В нас є “хороші народні депутати”, які не хочуть, щоб цей міст збудували. Вони “допомагають” – 105 запитів йде в правоохоронні органи”, – розповів Марцінків.

Нагадаємо, тендер на визначення компанії, яка будуватиме міст на Пасічну та транспортну розв’язку в районі вулиці Хіміків-Надрічна, пройшов 13 вересня. Місто готове було заплатити за реалізацію проекту 206 600 000 гривень. До аукціону тендерний комітет допустив двох учасників: шевченківську фірму ПБС та “Мостобудівельний загін № 112″, яку вважають наближеною до екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса. На відкритих торгах перемогла компанія “Мостобудівельний загін № 112″, вона запропонувала найнижчу ціну – рекордні 120 мільйонів. Таким чином міський бюджет на будівництві мосту зекономить 86 мільйонів гривень.