Як повідомлялося  раніше, французька фірма модернізую котельню в Івано-Франківську. Представники фірми «ENERTEX» (м. Марсель, Французька Республіка), яка стала переможцем міжнародного тендеру, виконують роботи по встановленню новітнього газового котла потужністю 9 МВт та іншого технологічного обладнання.

Вже встановлена 30-метрова несуча конструкція, що утримує димар новітнього котла. Залишається з’єднати основну трубу димаря з трубопроводами викиду відпрацьованих газів, що виходять з котла та економайзера. Саме над цим нині працюють представники фірми «ENERTEX», пишуть Версії з посиланням на  ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго.

На другому рівні розташування системи трубопроводів, де змонтовано два шламоуловлювачі ділянки підготовки та очистки води, виконуються роботи з теплоізоляції трубопроводів напірної та зворотньої мереж теплоносія.

У кімнаті операторів, де буде здійснюватися контроль за роботою усіх агрегатів котельні, встановлено і підключено комп’ютерну систему автоматизованого управління котельнею. Майстри з наладки електроніки виконують відпрацювання всіх агрегатів і механізмів теплогенеруючого обладнання. Бригади спеціалістів виконують побілку приміщення, встановлення плитки підлоги новітньої котельні та роботи з впорядкування побутових приміщень персоналу.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!