Газовики пояснили, для чого розкопували Набережну

На газопроводі  середнього тиску,  що прокладений в межах проїжджої частини, через значні навантаження багатотонної вантажної техніки, відбувся витік газу.   

Про це повідомляють у прес-служба ПАТ “Івано-Франківськгаз”.

Будівельно-монтажною організацією знято шар зношеного дорожнього покриття, в результаті чого зменшилась глибина залягання газопроводу. Будівництво автодороги виконувалось за сучасними технологіями, з багатошаровою укладкою асфальто-бетонної суміші великогабаритними та ущільнюючими катками, що призвело до значного навантаження на ізоляцію та газопровід, йдеться у повідомленні.

Про капітальний ремонт дороги по  вулиці Набережна у 2015 році управління капітального будівництва ОДА повідомило «Івано-Франківськгаз” за  2 тижні до початку проведення робіт. За такий короткий термін газовиками було проведено технічне обстеження газопроводу, перевірено на щільність та наявність пошкоджень, а також виконано всі необхідні роботи по відновленні ізоляційного покриття та  ліквідації витоків газу. Проведений комплекс робіт підтвердив технічну справність  газопроводу та дозволив його подальшу експлуатацію.

«У травні поточного року під час планового обходу підземних газопроводів, нашими працівниками було виявлено витік газу. Тому ми одразу подали заявку на розкопку мережі в Муніципальну інспекцію благоустрою Івано-Франківська та отримали ордер на проведення відповідних робіт, – розповідає керівник Івано-Франківського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» Володимир Марич. – У разі не ліквідації витоку газу відбулося б загазованість підземних колодязів, що могло б призвести до вибуху».

Як інформують газовики, 20 травня витік газу, шляхом санації аварійної частини газопроводу, було ліквідовано, та за сприяння фірми ПБС відновлено дорожнє покриття.