У громадському ресторані “Urban Space 100″ розповіли, що зробила за рік для міста


Звіт представили Юлія Ляхович, координаторка проекту Urban Space 100, та Наталія Стецко, діюча керівниця проекту.

Вони розповіли, що за рік “Урбан Спейс” відвідали 115 тисяч разів. Це на 19 тисяч  більше, ніж 2015-ого. Частина коштів, які залишили клієнти, пішли  на розвиток міста, про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Фінансування грантових програм збільшилося. Цього року це 430 тисяч гривень, які спрямували на 26 проектів. У 2015-ому їх було п’ять.

“Сюди ще не входять кошти, які ми будемо розподіляти наприкінці січня”, – додала Юлія Ляхович.

Серед них – інклюзивний  ігровий маданчик, фестиваль сучасного танцю “Dance with Apache”, проведення хакатону з розробки проекту сучасного багатофункціонального скверу, реставрація дверей на вулиці Курбаса,5, проект “Правильні вивіски”, День вуличної музики.

“Приємно, що надходять пропозиції з інших міст, які хочутьреалізувати свої проекти в Івано-Франківську”, – зауважила Ляхович.

В “Урбан Спейсі” за рік провели 229 різноманітних подій. Всі були з  онлайн-трансляцією для тих, хто не зміг бути присутнім в ресторані. Найбільше – відкритих зустрічей, лекцій і презентацій.

У крамничці ресторану продали 453 книги. Найпопулярнішою була дитяча література.

На Urban Space Radio було 280 гостей, 180 інтерв’ю, 80 авторських програм.

“За два роки діяльності проект отримав п’ять відзнак. Остання і найбільш важлива – Лейпцизька премія інтегрованого розвитку України”, – сказала Наталія Стецко.

Також заклад став номінантом на “найкраще міське кафе” ресторанної премії “Сіль”, увійшов до ста найкращих ресторанів України за версією видання “Новое время”.

Модель роботи закладу – об’єднання стf людей заради розвитку міста – була презентована на міжнародному рівні у Берліні, Тбілісі, Сан-Франциско та отримала позитивні відгуки.  З’явиkося багато запитів про співпрацю з Ірландії, Франції, Модови, Румунії, Білорусі та інших країн.

2017-року планується відкриття “Урбан Спейс 500″ у Києві. У лютому стартує процес пошуку п’ятиста партнерів проекту.

Сьогодні, 26 грудня,  до шостої вечорами планують запустити оновлений сайт “Urban Space 100″. Там буде інформація про те, як подати заявку на грант, та про   вже реалізовані проекти.

Також о 18.30 гостей запрошують на святкування дворіччя ресторану, під час якого пригощатимуть тортом.