Як повідомлялося, 25 жовтня У фірмі «Торговий Сервіс», котра є власником і адмініструє центральний ринок в Івано-Франківську, заявили про незаконне захоплення підприємства і звернулися в поліцію та до суду, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Напередодні, 24 жовтня «Торговий Сервіс», згідно даних Мінюсту отримав прописку в місті Дніпро. Нова власниця – Тамара Казанцева, зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. А керівником зазначили Олександра Туяхова. Державний реєстратор, котрий вніс зміни до бази даних Мінюсту – Наталія Шилова з Кіровоградської області.

Колишній на той момент власник Ігор Халаменда стверджував, що нікому не продавав ТОВ “Торговий сервіс”, а “нових власників” центрального продуктового ринку називав рейдерами.

28 жовтня новопризначений керівник ринку Антон Довгий скликав журналістів та поінформував про плани нових власників: зменшити орендну плату та поборотися зі стихійною торгівлею. Однак документів на купівлю-продаж ринку не показав.

Наприкінці робочого дня 13 листопада у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції оновилася інформація про власника та керівника товариства “Торговий сервіс”. Кінцевим бенефіціаром підприємства з “франківською пропискою” знову є ексдепутат міської ради Ігор Халаменда.

8:20. До Центрального ринку на вул. Дністровський прибула поліція. Вдягають бронежилети. Також є кількадесят молодиків спортивної зовнішньості, які, ймовірно, представляють попередніх власників.

8:30. На місце прибули два заступники начальника обласної поліції Володимира Голубоша.

8:37. Заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Яцюк та Роман Пицків. Останній разом з поліціянтами стоїть під дверима офісу Торгового сервісу. Під дверима стоять близько десяти охоронців нових власників та їх юрист. Наразі ситуація спокійна. Очікується приїзд Ігоря Халаменди.

8:41. Юристи нових власників спілкуються з поліціянтами, показують документи. Також приїхав начальник обласної патрульної поліції Олег Костенко. Під офісом “Торгового центра”.

8:51. Юрист нових власників Юрій Бобик повідомив “Галці”, що наразі не коментує ситуацію. Також не сказав, про що спілкувався з поліцією. Перед дверима офісу фірми – спортивні хлопці.

8:55. Поліції все більше. Містяни наче й не було нічого купують товари.

8:56. Приїхав Халаменда. На ньому бронежилет.

Халаменда повертається на ринок. НАЖИВО

Опубліковано Galka.if.ua Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

8:58. Юристи обмінюються заявами.

9:00. Штовханина! Принесли відро лайна і невідомий чоловік, перевдягнений на жінку, спробував облити учасників події. Не вдалося. Чоловіка і ще кілька молодиків затримали. Відро лайна ще повне.

9:08. Ситуація заспокоїлася. Виступає юрист Халаменди. Наголошує, що всі договори комунального майна (а ринок досі комунальне майно) мають бути зареєстровані та погоджені з міською владою.

9:11. Виступає юрист нових власників, запрошує за стіл переговорів. Наголошує, що можливо власник вже знову старий, Халаменда. Але є чинний договір користування майном.

9.14. Юрист Халаменди знову виступає перед журналістами. Виявляється, “Торговий сервіс” в період перебування у власності тимчасових керівників, уклали договір оренди з фірмою “Марксмен компані”, директор і власник Петро Киян. Фірма заснована 1 жовтня 2019 року зі статутним капіталом 1000 грн. Представники цієї фірми начебто не заперечують, що власником “Торгового сервіса” є Халаменда, однак ринок вже в оренді третьої фірми.

9:20. Халаменда робить заяву то російською, то українською мовою. Мовляв, ви аферист. Ти чого сюда прийшов? А мова – моя особиста справа. Ви захопили моє приміщення бандитським методом!

9:25. Тривають виступи юристів.

Халаменда повертається на ринок ч.2

Опубліковано Galka.if.ua Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

9:28. “Ти юрист? Ти маєш сидіти в тюрмі. Я для етого всьо сделаю”, – кричить на юриста нових власників Бура.

9:40. Проти Халаменди прийшла агресивно налаштована група ймовірно підприємців з базару, а можливо – підтримка нових власників.

“Московська падстілка, москалюка, сепар, тварина. Як вбивали українців на майдані, простітутка ти російська. Тварюка. Русічів сюда кликав, коли хлопці кров проливали. Рожа ти кокаїнова”.

9:47. Увійти в офіс “Торгового сервісу” Халаменда не може. Слідчий бере його заяву про те, що в офісі начебто зачинилися озброєні люди. “Чемодан, вокзал, Росія”, – скандують неподалік на адресу Халаменди.

9:51. Тривають виступи юристів перед журналістами. Поліція в бронежилетах відсікає групу людей, які продовжують скандувати “Халаменда – руська шльондра”. З етичних міркувань “Галка” не може наводити всі викрики дослівно.

10:10. Слідчий складає протокол за заявою Халаменди. Юрист просить журналістів не розходитись, бо скоро “буде найцікавіше”.

10:30. Нічого не відбувається. Дотичні до місця подій палатки закрилися. За словами юристів, очікується витяг з ЄРДР про реєстрацію події злочину, після чого можливі наступні процесуальні дії.

10:39. Короткий виступ заступника начальника ГУ Нацполіції в області Ігора Максиміва.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!