Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ Пасічна міст"

Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Вітенко. Наразі комунальники проводять на мості ямковий ремонт дороги.

Франківські водії нарікають на якість дорожнього покриття на мості, –  пишуть Версії з посиланням на UA: Карпати.

“Зовсім не подобається і не тільки мені. Це не тільки моя думка, а й всіх водіїв. Всі дуже скаржаться на цю ділянку дороги. Дуже великі ями, тріщини в мості. Авта дуже б’ються, ламаються”, – розповів Василь Іванчук, водій.

За словами речника патрульної поліції області Миколи Гурака, від початку цього року на мості на вулиці Галицькій трапилося 6 ДТП.

“У 2019 році патрульні зафіксували вже 6 випадків, коли причиною ДТП стало пошкодження або неякісне дорожнє покриття. У таких випадках патрульні фіксують ДТП, складають Акт огляду вулично-шляхової мережі і за результатами цих матеріалів складають протокол на балансоутримувача дороги або на працівників чи відповідальних осіб”, – заявив Микола Гурак.

 

Капітальний ремонт моста на вулиці Галицькій планують розпочати в 2020 році

Капітальний ремонт моста, який сполучає центр Івано-Франківська з мікрорайоном Пасічна, планують розпочати в 2020 році. Про це сьогодні повідомив перший заступник міського голови Микола Вітенко. Наразі комунальники проводять на мості ямковий ремонт дороги.

Опубліковано UA: Карпати Понеділок, 4 лютого 2019 р.