Мер Івано-Франківька Руслан Марцінків затвердив персональний склад Ради старійшин при міському голові. Відповідне розпорядження він підписав 20 червня, пишуть Версії з посиланням на Курс.

До Ради старійшин при міському голові увійшли:

 1. Парипа Петро Михайлович – голова Ради старійшин
 2. Костів Любов Василівна – заступник голови Ради старійшин
 3. Береговський Зіновій Леонідович
 4. Васильчишин Ярослав Гаврилович
 5. Втерковський Дмитро Дмитрович
 6. Гергелюк Іван Петрович
 7. Гладиш Роман Васильович
 8. Зінько Зінаїда Іванівна
 9. Іванюк Михайло Кирилович
 10. Кочмар Володимир Володимирович
 11. Кузнецова Віра Іванівна
 12. Маклєцова Наталія Ювіналіївна
 13. Маланюк Богдан Миколайович
 14. Медведик Ігор Михайлович
 15. Мельничук Василь Миколайович
 16. Мулик Михайло Іванович
 17. Прокоп Іван Андрійович
 18. Щочкін Юрій Федорович
 19. Юсип Михайло Іванович

Нагадаємо, виконком Івано-Франківської міської ради затвердив положення про Раду старійшин при міському голові 1 березня цього року. Рада старійшин створюється на термін повноважень міської ради.

Серед завдань Ради старійшин: моніторинг волевиявлення жителів територіальної громади з питань місцевого розвитку і контроль за реалізацією результатів волевиявлення; розробка концепції стратегічного розвитку міста; обговорення стану економічного, соціального і культурного розвитку міста тощо.

Старійшини також розглядатимуть питання щодо приватизації майна комунальної власності, соціального захисту населення, сприяння узагальненню і поширенню найкращої практики роботи з питань, які належать до компетенції органів місцевого самоврядування.

Представники Ради старійшин також мають право вносити міському голові пропозиції з питань розвитку різних галузей та сфери управління містом; аналізувати проекти рішень міської ради щодо соціального, економічного та культурного розвитку міста та проблемних питань міста та делегувати своїх представників для участі у засіданнях координаційних рад, робочих груп, депутатських комісій міської ради.