Секретар обласної Асоціації учасників АТО Андрій Фармуга зазначає, що зараз у виборчу кампанію затягнули ветеранів бойових дій на сході України, тому прикарпатські бійці хочуть пояснити їхню позицію в цій ситуації, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Ми розуміємо, що політики не роблять нічого для ветеранів АТО, а хочуть просто показати “підтримку” цих людей”, – говорить Фармуга.

Він нагадав про скандал з Юлею Тимошенко, коли на форумі вона раптово стала “кіборгом”. Багато ветеранів зі спілки “Побратими України”, які взяли участь у тому заході, були здивовані, вони стали мовчазними заручниками ситуації.

“І ми думаємо, що це тільки початок. Зі сторони політтехнологів, ці вибори виглядають так, ніби остання можливість підняти свій рейтинг за допомогою ветеранів”, – додає Фармуга.

Атовець наголошує на тому, що обласна спілка є аполітичною, будь-хто з ветеранів може брати участь в агітації та підтримувати певного кандидата, але це має бути індивідуально, а не від спілки.

“Ми розуміємо, що зараз можуть створитися нові спілки, і цього ніяк не уникнути. Вони можуть агітувати за певних кандидатів”, – зазначає Фармуга.

Заступник керівника міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв наголосив, що зараз в області є 14 організацій, які не проявляють ніякої активності, тому вони можуть нав’язувати думку людям нібито від учасників АТО.

“Ми будемо проводити з такими спілками розмови. Ми будемо ходити до кожного, та пояснювати, що 2-3 людини не можуть відповідати за всіх ветеранів. Будемо публічно говорити, що той чи інший кандидат використовує ветеранів АТО”, – говорить Андріїв.

Заступник керівника міської Асоціації учасників АТО закликає всіх громадян робити свій вибір зважено, добре його обдумати.

“Також ми будемо слідкувати за порядком під час виборів, щоб все пройшло спокійно. Щоб головною була громадянська позиція людей”, – говорить Андріїв.