Голова фракції "Свобода", голова бюджетної комісії у міській раді Роман Онуфріїв приватизує другий поверх і мансардні приміщення на Чорновола, 23 поза аукціоном і за значно нижчою від ринкової вартістю.

Оскільки ЗМІ при інформуванні про приватизацію приміщення на Чорновола, 23 позицію друкарні “Місто НВ” не подали, то висловимо її тут(сторінка Друкарня Місто нв, – ред).
Наше видавництво працює з 1999 року. Ми спеціалізуємося, зокрема, на випуску книжок українською мовою. Не російською, не польською чи німецькою, а саме українською мовою. Усі ці двадцять років ми друкуємо україномовні книжки.
Дванадцять років тому, у 2007 році, Івано-франківська міська рада запровадила пільгу для таких видавництв, як наше, яка дозволяла орендувати комунальні приміщення за ставкою 1 відсоток. Наголошуємо, що це було дванадцять років тому.
“Місто НВ” не має власної нерухомості, тому також подалося на оренду. Закон України “Про оренду майна” дозволяє видавництвам, які випускають більш, як 50% літератури українською мовою, отримувати приміщення без оголошення конкурсу. Це – законодавча норма. Саме так, виключно у правовому полі, наше видавництво почало винаймати офіс на Чорновола, 23.
В процесі підготовки до ремонту ми виявили, що у приміщенні протікає дах. Це загрожувало руйнуванню всієї споруди. Щоб довести до ладу дах та решту приміщень, взяли дозвіл на здійснення ремонтних робіт. Роботи з покрівлею були дуже коштовними, адже ми не використовували дешеві матеріали.
Цими днями видавництво “Місто НВ” виявило бажання викупити офіс. Якщо такий дозвіл ми отримаємо, то буде здійснено нову експертну оцінку приміщення, а не використано якусь “стару” ціну, про яку пишуть ЗМІ. Звичайно, що вона буде публічною, і має пройти окреме затвердження на сесії міської ради.