Світлина від Promprylad.Renovation.

Бренд починає комплексну роботу над побудовою експортно-орієнтованої компанії за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». І має на меті створити постійний цех та центр з розробки й тестування одягу на базі Промприлад.Реновація.

Функціонування R&D центру сприятиме оптимізації технологічних процесів виробництва: розробці нових моделей та конструкцій одягу, тестуванню матеріалів та технік обробки, створенню технічних карт для виробництва без втрат, а також управлінню відходами, пише Західний кур’єр.

З 2018 року бренд створює одяг за принципами сталого та етичного виробництва. FRAMIORE випускає лише дві колекції на рік. Кожна з них присвячена культурі та традиціям маловідомих народів світу, чи таких, що перебувають на межі культурного знищення. Команда бренду вивчає та інтерпретує традиції цих людей у сучасний одяг для жінок.

У своїх колекціях бренд використовує тканини нового покоління, які можуть на 100% перероблятися повторно, або ж стокові тканини, і тим самим зменшує перевиробництво.

У FRAMIORE при швейному виробництві буде функціонувати R&D цех. Після створення колекцій, їх протестують на кількість циклів прання, зносостійкість, розрив швів і т.д.

У самому виробництві буде використовуватись Lean production – оперативна та водночас якісна розробка нових колекцій, навчання персоналу вузькоспеціалізованих технік обробки текстилю, виявлення та усунення слабких місць дизайну.

“FRAMIORE вже представляє Україну на ринках Британії, Німеччини та Шотландії, і це підштовхує нас до постійного вдосконалення продукції”, – говорить Наталія Найда, засновниця та керівниця FRAMIORE.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!