В недільний вечір у дворі зібралися безліч мешканців прилеглих будинків. Розпочали свято з виступів маленьких мешканців цього мікрорайону. Діти виконували українські пісні, а присутні їм підспівували. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

“Для мене, як для депутата від цього округу важливо, щоб разом з міською владою ми відкривали тут місця для відпочинку. Зокрема незабаром від річки до залізничного переїзду у нас з’явиться новий сквер. Також дякую, що ми разом зберегли сквер “Первоцвіт”. Всі ми пасічнянська громада і заслуговуємо на ті позитивні зміни, які відбуваються“, – сказав депутат міськради від цього округу Андрій Строїч.

Окрім концерту, ведуча провела з дітьми та дорослими кілька цікавих конкурсів, за участь в яких всі отримали смачні гостинці.

Вразила всіх присутніх своїми піснями юна співачка Яна. Дівчинка заспівала чудову пісню молитву за Україну.

Присутній на святкуванні депутат облради від цьоого округу Ігор Дебенко подякував Яні за такі чудові патріотичні пісні.

“З таких як ти Яна, з таких, хто народився в незалежній державі починатимуться зміни. Я переконаний, що як сказав Франко, “лупаючи сю скалу” ми спільно будуватимемо ту Україну, про яку ми мріємо. Бажаю, щоб це свято принесло вам позитивні емоції“, – звернувся Дебенко.