Про це у мережі Фейсбук повідомив депутат облради Ігор Дебенко.

“Абсолютна більшість тут – молоді сім’ї з маленькими дітьми, для яких нові ігрові конструкції однозначно додадуть позитиву. Елементи ж благоустрою дозволять і самим батькам приглядати за своїми нащадками у більш комфотних умовах. Як молодий тато, можу сам підтвердити“, – написав депутат.

Всього ж тут облаштують сім елементів – ігровий комплекс “Гномик”, гойдалку, імпровізований дитячий стіл зі стільцями, місток-драбину, лавочки, урни для сміття тощо… Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

Власне, кошти на облаштування майданчика в сумі 85 тис.грн. у відповідь на моє звернення як депутата обласної ради були виділені з обласного бюджету ще на березневій сесії. Добре, що наш жек таки погодився взяти конструкції на баланс й вже за кілька днів місцева дітвора тут забавлятиметься. На наступному тижні майданчик урочисто відкриємо!”, – анонсував Дебенко.

Також за словами прикарпатського обранця, цього року за кошти обласного бюджету облаштують на Пасічній ще один чудовий комплекс в дворі на перехресті вулиць Хіміків 8 – Тролейбусна 15 – 19.