Хлопці, які зібралися на вул. Ленкавського, 4А (під офісом ГО «Стан») розповіли, що не хочуть бачити в місті цю організацію, адже вважають її ворожою. Вони акцентували на тому, що одна із засновниць цієї організації – це Олена Заславска, яку пікетувальники називають письменницею так званого ЛНР. Про це пишуть Версії з посиланням на Галицький кореспондент.

Це вже третя акція щодо ГО «Стан» у цьому році, яку пікетують націоналісти. І втретє члени ГО “Стан” викликали поліцію, щоб захиститися від франківських протестувальників. З приміщення ніхто не вийшов.

За даними youcontrol  Громадська організація “МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ “СТАН” зареєстрована 17.01.2008 (9 років 9 місяців тому).

Засновники  організації: 

ЗАСЛАВСЬКА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Адреса засновника: 91016, Луганська обл., місто Луганськ, Ленінський район, ПЛОЩА ГЕРОЇВ ВВВ, будинок 7, квартира 211
Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн

МІНКІН ЯРОСЛАВ БОРИСОВИЧ
Адреса засновника: 98337, Автономна Республіка Крим, місто Ялта, ВУЛИЦЯ КРУПСКОЙ, будинок 48, корпус 2, квартира 307
Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн

СКОРКІН КОСТЯНТИН ЮРІЙОВИЧ
Адреса засновника: 91011, Луганська обл., місто Луганськ, Ленінський район, ВУЛИЦЯ ХЕРСОНСКАЯ, будинок 5 А, квартира 39
Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн

За інформацією Вікіпедії:

Олена Заславська Переворот.jpg

Заславська Олена Олександрівна — (*14 жовтня 1977 в Лисичанську Луганської обл.) — луганська поетеса, письменниця, журналіст, суспільний діяч.

Член реввійськради Літературного угруповання «СТАН» до весни 2014 року. У зв’язку з неприйняттям про-євромайданівської позиції угруповання під час Євромайдану вийшла зі складу угруповання.[1]

У 2014 році підтримала так звану ЛНР та стала членом так званої «Спілки письменників ЛНР».[2]

Пісня “ЗВІРОБІЙ – Безіменний Солдат”, концерт. (м.Донецьк, 27.08.2017).

Слова: Олена Заславська та Дмитро Сосова.
Музика: Дмитро Сосова.

Ще один засновник Стану:

 Олександр Сігіда

Сігіда Олександр Іванович (* 24 лютого 1963) — російськомовний поетфілософгромадський діяч. Засновник літературного угруповання СТАН. З 2014 засновник та член правління так званого “Союзу письменників ЛНР” (рос. Союз писателей ЛНР).


Чи підтримують члени та керівний склад організації переконання та творчість Олени Заславської та Сігіди наразі невідомо. Після створення так званої ЛНР громадська організація “Стан” розкололась на два табори: проукраїнський та протилежний.

Голова громадської організації “Стан”(Івано-Франківськ):

Мінкін Ярослав Борисович (*10 січня 1984Луганськ) — російськомовний поет з Луганська, громадський діяч. З 2014 мешкає в Івано-Франківську.

Голова реввійськради Літературного угруповання «СТАН».

Голова організації МІНКІН ЯРОСЛАВ БОРИСОВИЧ  також має відношення і є засновником Громадської організаціі “ЛУГАНСЬКА АРХЕОЛОГІЧНА СПІЛКА”.

З відкритих джерел можна довідатись, що він жодного разу не висловився “за” русский мир”. У 2015 році він дав інтерв’ю франківській журналістці Анастасії Станко, де чітко заявив про свою проукраїнську позицію.

“Стереотипи про переселенців існують як в Івано-Франківську, так і в Дніпрі та Харкові, які вважають сусідніми до зони конфлікту регіонами. При цьому Дніпро не є більш толерантним, ніж, скажімо, Луцьк. Треба сказати, що в упередженому ставлені до ВПО не останню роль відіграли локальні ЗМІ, підливаючи олію у вогонь.” – розповів Мінкін у інтерв’ю Укрінформу.

Фото з акції проти Стану в Івано-Франківську: