Результат пошуку зображень за запитом "франківськ автобус"

На засіданні виконавчого комітету внесли зміни до рішення «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів» та запроваджують новий комунальний автобусний маршрут Крихівці – Тролейбусне депо.

В КП «Електроавтотранс» відмічають, що маршрут 55 розробляли таким чином, щоб він по мінімуму дублював існуючі тролейбусні та автобусні маршрути.

Депутати, які представляють в міській раді інтереси мешканців БАМу та Військового містечка, виступили з альтернативною пропозицією – запустити маршрут не по Мазепи, а по Довженка та Чорновола.

«Ми просимо транспортників розробити маршрут комунального транспорту від Сільпо по Довженка та Чорновола до центру. Бо комунальний транспорт комфортніший і дешевший за приватні автобуси», – виступив з пропозицією Сергій Абрам’як.

Втім виконком цю пропозицію не підтримав, мотивуючи там, що в цьому напрямі їздить і так достатньо транспорту.

Приватні перевізники відмічають, що власники 5-ти маршрутів понесуть значні втрати з запуском комунального маршруту. Тому пропонують спрямувати маршрут не до тролейбусного депо, а до обласної лікарні. Втім директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк відмітив, що до обласної лікарні ходить тролейбус №3, а до тролейбусного депо немає жодного комунального маршруту.

Відтак виконком затвердив маршрут №55 «с. Крихівці (субота, неділя, святкові дні – «Міське кладовище») – Тролейбусне депо» у початкові редакції:

Прямий напрямок: зупинка “с.Крихівці ”(субота, неділя, святкові дні – «Міське кладовище») – вул. вулиця Крихівецька, Мазепи, Бельведерська, Кардинала Любомира Гузара, Галицька, Целевича, Хіміків, Тролейбусна, – зупинка Тролейбусне депо.
Зворотній напрямок: зупинка “Тролейбусне депо” – вул. Тролейбусна, Галицька, Дністровська, Василіянок, Вовчинецька, Привокзальна площа, Лепкого, Незалежності, Січових стрільців, Мазепи, Крихівецька – зупинка “с. Крихівці” (субота, неділя, святкові дні – «Міське кладовище»).