Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ міст на пасічну"

Ним стало ТзОВ “Львівський будівельний холдинг”, пишуть Версії з посиланням на інформує Бліц-Інфо. Всі проектні роботи повинні завершити до 10 квітня цього року.

Загальна вартість робіт, що підлягають виконанню складає 1 млн 473 тис 301 грн.

Як зазначається у договорі, у випадку несвоєчасного виконання робіт або їх несвоєчасної оплати винна сторона сплачує пеню у розмірі 0,2% від вартості робіт за кожний день затримки.

Як відомо, наріжний камінь під новий міст на Пасічну урочисто заклали на початку травня минулого року. Міський голова Руслан Марцінків тоді запевнив, що вже восени буде оголошено тендер на проведення будівельних робіт.  А саме будівництво планують розпочати наступного року.

Нагадаємо, розмови про будівництво ще одного мосту на Пасічну тривають вже не перший рік. Раніше місто навіть виготовило проектно-кошторисну документацію на зведення автотранспортної магістралі, що має пройти за таким маршрутом: вулиця Івасюка – р. Бистриця Солотвинська (міст) – с. Клузів – Галицьке шосе. Втім, він би обійшовся місту у 650 млн.грн. Наразі на Пасічну веде лиш один міст, що значно ускладнює рух в тому напрямку.