Нову велодоріжку на БАМІ “облаштували” кіоском та зупинкою для маршруток (ФОТОФАКТ)

Вже не один місяць місцеві мешканці нарікали, що мусять чекати транспорт у дощ чи сніг просто неба. Нині ж дочекалися споруди, яка складається з самої зупинки та кіоску для торгівлі. Однак місце розташування МАФу обране не найкраще – вона “заїхала” на частину новенької велосмуги. До того ж, аби оглянути вітрини кіоску, людям потрібно буде стояти на спецдоріжці для роверистів. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

У соцмережах вже є невдоволені відгуки такого архітектурного рішення.

“Даруйте, але це просто гидота. Мало того, що за своєю суттю це зло, так ще й увага – змонтували так, що ця “краса” з’їла на око десь так 15 см новенької велодоріжки.
Нагадаю, вчора на зупинці “Призовний пункт” (вул. Довженка) з’явився типу зупинковий комплекс. Звісно за доброю традицією разом із кіоском.
Проте, жалюзі там з обох сторін (тобто з боку велодоріжки і з боку власне зони зупинки). Тому взагалі закрадається підозра, що ці покидьки зібралися ледь не двосторонню торгівлю там влаштувати
“, – написав у спільноті Комуналка ІФ Максим Сич.

У Фейсбуці підхопили тему:

Гаран Захар велосипедисти можуть випадково проїжджаючи повз вилити на неї бензин і вона згорить

Faina Shulman Хтось добре на тому заробляє.
Євген Карась Руслан Марцінків, велостолиця кажете? На фото добре видно хто в місті господар. МАФОСТОЛИЦЯ!

Galina Olenjuk ну а хто такі дозволи виписує???

Igor Zhuvaka Хороша зупинка з ларком нічого поганого я не бачу,15см велодоріжки це нічого страшного,добре що вона появилась

17917864_1423342574406728_4585826240557659168_o