Мінекології дозволило збудувати сміттєпереробний завод у Львові

Крім того, місто має ряд пропозицій щодо будівництва сміттєпереробного заводу від інвесторів.

Про це під час ефіру у соцмережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пишуть Версії.

“Залишається остання мрія над якою ми працюємо – це відведення земельної ділянки під сміттєпереробний завод. Ми маємо ряд пропозицій інвесторів щодо будівництва сміттєпереробного заводу. Але оформляємо землю. Вона є у власності Міністерства оборони. Ми пройшли перше коло погодження. Зараз – друге коло погодження і очікуємо результату. Тобто, отримання акту на землю. Тоді ми зможемо залучати інвестора для того, щоб будувати повноцінний сміттєпереробний завод”, – розповів Руслан Марцінків.

Також очільник міста додав, що задоволений роботою КП “Полігон”. Адже, там працює сміттєсортувальна лінія, біогазова установка, а робітники отримують “гідні” зарплати.

“Ми маємо сміттєвий полігон в селі Рибне. Там постійно працює, крім вихідних, сміттєсортувальна лінія. Люди задоволені. Працівники отримують в середньому від 10500 до 12 тисяч гривень на руки заробітної плати. Крім того, працює біогазова установка. З неї ми отримуємо кошти для розвитку нашого КП “Полігон”. Також отримуємо електрику, що неможливо було до того, поки ми не побудували разом з інвестором біогазову установку. Також працює фільтратопровід. Весь фільтрат ми відводимо. У нас вже нема проблеми, яка була колись, коли ми машинами відвозили фільтрат. Зараз майже 9,5 кілометрів побудовано фільтратопроводу”, – відзначив мер.

Міський голова додав, що попри роботу сміттєвого полігону для кращого поводження з твердими побутовими відходами в Івано-Франківську працюють над програмою сортування сміття.

Оперативно про стан справ || 12.08.2020

Опубліковано Русланом Марцінковим Середа, 12 серпня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!