Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ ЦНАП"

Відповідно можна замовити біля 50 послуг та проголосувати за важливі питання життєдіяльності міста.

Як заявив на засіданні Кабміну міністр юстиції Павло Петренко, з 7 листопада в Україні почала діяти послуга MobileID — електронний підпис, який спрощує укладання контрактів і використання державних онлайн-сервісів. За словами міністра, закон про електронні довірчі послуги, який дозволяє використовувати сучасні електронні методи ідентифікації особистості, в тому числі і MobileID, вступив в силу.

Відтепер українці зможуть отримувати державні послуги і підписувати документи за допомогою мобільного пристрою. Перевагою нового цифрового підходу є фіксація реального часу підписання електронних документів.

Щоб скористатися послугою MobileID, потрібно звернутися до мобільного оператора і оформити за допомогою паспорта та ідентифікаційного коду SIM-карту нового покоління, на яку буде записано індивідуальний цифровий підпис.

На даний час, на сайті ЦНАП м. Івано-Франківська система працює у тестовому режимі. Найближчим часом заплановано проведення  презентації із демонстрацією можливостей даного сервісу, пишуть Версії з посиланням на прес-службу ЦНАП м.Івано-Франківська.