На відкритті урочисто заявили: усе для того, аби допомогти тим, кого лікарі порятувати уже не в змозі. І не лише в стаціонарі, але й на дому. До заходу навіть долучилась укропівка Світлана Оришко. Про це пишуть Версії з посиланням на 402 канал.

Нагадаємо, раніше мешканці мікрорайону протестували проти цього рішення. 

Мешканці запитували, де таке чувано, щоб у житлове приміщення, де цілий під’їзд живе людей, дітей возити онкохворих? Адже поруч знаходиться дитячий майданчик, де граються маленькі діти їздитиме машина швидкої допомоги, а це зовсім некомфортно для жителів цього будинку. Позицію мешканців мікрорайону підтримує інший укропівець, депутат міськради Віталій Мерінов обраний по округу Майзлі-Рінь.

Зазначимо, що згідно до наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 4 січня 2001 року №2 «не допускається розміщати у житлових та громадських будинках стаціонари, підстанції швидкої медичної допомоги, бактеріологічні лабораторії».

Облаштування у цьому житловому будинку виїзного/консультативного відділення з надання паліативної допомоги дозволено згідно до рішення Івано-Франківської міської ради від 21 серпня 2014 року, яке й регулює це питання.