Родина померлої від коронавірусу в Івано-Франківську породіллі переконані, що вона підхопила хворобу вже у пологовому, адже у Польщі вона була задовго до пандемії, а у медзакладі її ніхто не провідував, йдеться в ТСН.

В Івано-Франківську підтвердили коронавірус у 37-річної породіллі, яка померла напередодні. Днями у неї піднялася температура, з’явився кашель та ускладнене дихання. І у жінки вочевидь, як ускладнення, блискавично розвинулася пневмонія, припускають медики. Вона народила здорову дівчинку, але наступного дня після пологів померла.

Швидкий тест їй робили кілька днів тому і спершу він показав негативний результат.

Померла від коронавірусу породілля на Прикарпатті лежала в палаті ще з чотирма жінками
На коронавірус зараз перевірять усіх лікарів, які контактували з померлою. А обласний пологовий взагалі можуть закрити на карантин, заявив головний державний санітарний лікар області.

Медики наголошують, що жінка була у Польщі. Коли потрапила до лікарні про це не розповіла. Начебто розсказала, аж коли у неї зявилися температура і кашель. Але рідні породіллі кажуть, що з Польщі повернулася задовго до пандемії – ще у листопаді, тож звідти хворобу привезти не могла. Коли лежала у пологовому, ніхто її не провідував,  відтак не приніс вірус. Тож переконані, заразилася породілля  у лікарні.

«100%, що вона заразилася там, у лікарні. Більше варіантів я не розглядаю. Лікар нам неофіційно сказав, що там вірус ходить вже 2 місяці», – каже сестра Оксана Стасевич.

У дівчинки, яку народила жінка, також взяли аналізи на коронавірус. Результати мають бути сьогодні.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!