А саме, роботи стартували на вулиці Українській, 6-8 і триватимуть орієнтовно місяць за сприятливих погодних умов.

Назва вулиці є символічною і цей двір, безперечно, вже давно потребував ремонту. Та за короткий період часу це місце невпізнанно зміниться. Представник фірми підрядника Василь розповідає, що проектом передбачений капітальний ремонт міжбудинкового проїзду та прибудинкових територій, а також облаштування паркомісць, пишуть Версії з посиланням на сайт міського голови.

Мешканець двору Степан Місюра каже, що ремонт тут дуже необхідний. І що особливо поганий стан дороги під час чи після дощу. А також незайвим тут буде паркувальний майданчик, хоча б і зовсім маленький.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків особисто вирушив оглянути хід ремонтних робіт. На той момент там вже розпочалось зняття старого шару дорожнього покриття. Міський голова розповідає, що також в цьому районі поруч було здійснено ремонт на вулиці Бобикевича 8-10, а тут, на вулиці Українській 6-8, буде облаштовано стоянку для автомобілів, а також кардинальних змін зазнає контейнерний майданчик.

“Кількість дворів, які ми відремонтуємо цього року – збільшується. У середньому ремонтуємо 60 дворів на рік. І стараємось, щоб це було в різних мікрорайонах міста. Власне роботи на цій локації будемо здійснювати в швидких темпах. Та звісно, все залежить від підрядників. Я вдячний тим організаціям, які совісно і з розумінням ставляться до роботи, особливо в умовах пандемії”, – каже Руслан Марцінків. 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!