Члени батьківського комітету дошкільного закладу також проголосували за утеплення будівлі, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Голова батьківського комітету дитячого садка Лілія Тимофеєва сьогодні на сесії міської ради звернулася до міського голови.

“Ми представники батьківського комітету садка “Карпатська казка”. Відколи в нас діє програма енергоефективності, ми, як один з найбільших садків міста, вирішили це впровадити. Проти цього був лише один батько – художник. Роботи були припинені. Обговоривши всі питання, обробивши всю інформацію, батьки дійшли згоди голосуванням про утеплення. Роботи відновилися. На жаль, останній тиждень у Фейсбуці тривають образи у сторону батьків та вихователів. Нас обурив допис зі спаленням книжок на фоні “Карпатської казки”. Фото зроблене ще молоддю Гітлера. Ми вимагаємо пулічного вибачення”, – говорить Лілія Тимофеєва.

Крім того, вона запропонувала альтернативу – зрізати сграфіто і передати одному із музеїв Івано-Франківська.

“Пропозиція слушна, це копроміс”, – додав міський голова.


Нагадаємо, в Івано-Франківську почали утеплювати фасад дошкільного закладу “Карпатська казка”, що на вулиці Надвірнянській.  Проте мешканцям дана ініціатива не сподобалася, оскільки фасад дитсадка розписаний.  Відтак, роботи призупинили.

Згодом до міського голови приходили люди стосовно малюнка на садку.  Садок не утеплювався і люди погрожували страйками.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!