За словами речниці обласного управління СБУ Марії Римар, наразі відбувається документування отримання ймовірного хабаря. За її словами, слідчі дії не пов’язані з поточною роботою філії Суспільного.

“Слідство веде Національна поліція за матеріалами управління СБУ в Івано-Франківській області під процесуальним наглядом Івано-Франківської обласної прокуратури. Я думаю, що після того, як закінчиться документування, коли ми отримаємо дозвіл від слідчого, я зможу більше розповісти”, – сказала Марія Римар.

Згодом у пресслужбі СБУ повідомили подробиці справи:

Служба безпеки України викрила на систематичному вимаганні хабарів у підлеглих менеджера Івано-Франківської регіональної філії телеканалу, що має частку державної власності.

За оперативними даними, менеджерка регіональної філії систематично вимагала від підлеглих працівників хабарі за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. У ході досудового розслідування співробітники спецслужби задокументували восени поточного року факт отримання від підлеглих неправомірної вигоди.

Для припинення протиправної діяльності, менеджера затримано «на гарячому» після отримання чергового хабара у службовому кабінеті.

У межах кримінального провадження, відкритого за ознаками прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, готується оголошення їй підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!