Результат пошуку зображень за запитом "господарський суд івано-франківської обл"

 Зокрема суд визнав незаконними дії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо відмови КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” у перегляді рішення адміністративної колегії Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 14.12.2016 року № 41 у справі № 27/ІІ-2016″.

Суд зобов’язав Івано-Франківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повторно розглянути заяву КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” “про перегляд рішення №41 від 14.12.2016 р., у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції № 27/ІІ-2016” від 31 травня 2018 року вх. № 01-03/517, у порядку та межах повноважень встановлених (наданих) чинним законодавством України, пишуть Версії з посиланням на  Галку.

З огляду на порушення законодавства посадовцями АМК, суд стягнув на користь КП “МІУК” судові витрати на оплату судового збору у розмірі 15 тисяч 400 грн. та судові витрати на правову допомогу у розмірі 15 тисяч 100 грн.

Нагадаємо, судова тяганина з оскарження безпідставних претензій та штрафів АМК до МІУК (ЄРЦ) триває близько шести років. Попри гучні заяви контролерів з антимонопольного комітету жодних штрафів підприємство так і не платило.