До 1996 року він функціонував як ДНЗ «Львівської залізниці». У 2013 році садок передали у власність громади Івано-Франківська.

Міський голова Руслан Марцінків пригадує, що коли був нардепом разом з Олександром Сичем клопотали, щоб цей садок передали у власність міста. Приміщення повернули, але варто розуміти, що воно вже не відповідало сучасним вимогам до дошкільного закладу. Тому варто було розробити проект, оголосити тендер і тоді аж приступати до робіт, пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Спочатку демонтували аварійні конструкції, від старого садка залишились, фактично, тільки стіни. Процес реконструкції виявився набагато складнішим, ніж будівництво «з нуля». Однак вже чимало зроблено.

Підведено інженерні мережі, зокрема водопостачання та відведення, замінено дах, відновлена трансформаторна підстанція. Нині тривають внутрішні роботи зі стінами, підрядник працює на 2-му поверсі, а після його завершення перейдуть на перший.

Завдання на часі – прокласти мережі газопостачання та запустити котельню, щоб можна було працювати далі. Коли з приміщеннями буде лад, у дворі облаштують яскраві ігрові павільйони.

За проектом потужність садка – 7 груп (2 ясельні та 5 дошкільних) і він зможе вмістити майже 200 малят.

«В грудні були в Микитинцях у садку, там вже навчаються діти. Садок на Хоткевича готується наступним вітати малечу. Якщо порівнювати, що тут було до цього, яка руйнація, то зараз картина вже набагато краща. Тут нам важливо було зберегти не саме приміщення, а територію. Адже район великий, стрімко розвивається і дуже потребує дитсадка», – зазначив Руслан Марцінків.