Міський голова Руслан Марцінків та очільниця Центру розвитку міста та рекреацій Руслана Василюк перерізали червону стрічку, а священик освятив приміщення, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Це гарна подія. Радий, що парк розвивається. Така потреба була давно, особливо у зимовий та осінній час. Важливо розвивати парк, бо місць відпочинку не так багато у місті”, – сказав міський голова.

Пані Руслана зазначила, що тут дбають про комфорт мешканців. Часто малятко треба переодягти, погодувати, а якщо дітей двоє чи більше, то їх можна зайняти іграшками чи книжками.

 

“Це не ігрова кімната. Є повивальні столики, будуть завжди серветки, можна скористатися мікрохвильовою пічкою”, – додала вона.

Кімната є інклюзивною, тож сюди можуть зайти батьки дітей з інвалідністю. Тут облаштували систему опалення, оббили деревом приміщення, є камери відеоспостереження.

На всі роботи витратили до 600 тисяч гривень. Користування буде безкоштовним. Працівники Центру слідкуватимуть за порядком. Батьків з дітками чекають.

“Тут створені зручні умови. Хочеться, щоб мешканці це зберегли. Ми не маємо права недбало до цього ставитись”, – прокоментувала молода мама Оксана Кірік.

“Мамі нема де погодувати дитину. Добре, що люди сьогодні чуйні і відкривають такі місця. Якщо дбатимуть про мам та дітей, то зросте народжуваність”, – додала бабуся Наталя Потоцька.