При цьому загинули 12 правоохоронців. Ще один військовослужбовець Національної гвардії перебуває у важкому стані.

 

Серед загиблих – начальник Управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький.

 

Як стало відомо “Фіртці” із власних джерел в обласному УМВС, серед загиблих є і прикарпатці. Точна кількість військових з області, що загинули, на разі невідома.

 

У зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовців на сході України 29 травня, серед яких є мешканці Прикарпаття, згідно з розпорядженням міського голови, в Івано-Франківську оголошено триденну жалобу – з 30 травня 2014 року по 1 червня 2014 року.

 

У місті рекомендовано обмежити проведення розважальних і концертних заходів. На знак скорботи за загиблими військовослужбовцями збитого вертольота Збройних Сил України в місті Івано-Франківську буде приспущено Державні Прапори України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності. Крім того, пам’ять загиблих буде вшановано хвилиною мовчання під час урочистих лінійок у школах міста з нагоди останнього дзвоника 30 травня 2014 року.

Співчуваємо рідним та близьким загиблих військовослужбовців.