Шевчук Анастасія  – тендітна красива жінка. Навіть не віриться, що вона – учасниця бойових дій і неодноразово перебувала у зоні АТО.

8 вересня у неї народилась дівчинка, яку батьки вже назвали Єлизаветою. Маленька крихітка народилась 52 см завдовжки та вагою 3320 г .

Захисниці Вітчизни вручали бейбі-бокс представники  міської влади – заступник міського голови Івано-Франківська Олександр Левицький  та директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

«Гордимося, тішимося і дякуємо, що в Івано-Франківську народжуються нові дітки – нові українці. Жінка, котру ми сьогодні вітали – це не звичайний, простий пацієнт, а людина, яка своїм особистим прикладом показала, що таке боротьба за мир, брала участь у визвольній українській війні проти російської агресії . Цей мир – він потрібен не лише її дитині –  тій дівчинці, яка, дякувати Богу, здорова народилась.  Цей мир потрібен всім дітям, всім дорослим.  І запорукою миру є самовіддана жертовна боротьба. Ми дякуємо за цю жертву, за те, що молода красива  жінка оборонила кожного з нас, оборонила моїх дітей, оборонила ваших дітей і цим самим дала шанс своїй дитині.

Ми сподіваємось, що Франківськ –  місто для життя і тут будуть жити щасливі заможні у безпеці, спокої і мирі люди»,- зазначив Олександр Левицький.

Сама породілля розповіла, що дуже рада отримати бейбі-бокс: «Це велика допомога молодим сім’ям. Бо дитина потребує не тільки уваги  і любові, а й матеріальних вкладень»,-  зазначила новоспечена матуся.