Олена Бєлкіна

У ньому візьме участь всесвітньо відома оперна співачка Олена Бєлкіна, яка виступить разом з Івано-Франківським камерним оркестром Harmonia nobile. Вони виконають арії Вівальді, Генделя і Перселла.

Про це пишуть Версії з посиланням на Cultprostir.

Куратор програми фестивалю «Експериментальна і класична музика» Ілля Разумейкорозповів, що вони вже отримали всі необхідні дозволи для проведення цього заходу. «Спочатку нам довелося просити дозвіл у «Львівської залізниці». Наразі ми владнали всі організаційні питання», – сказав він.

Олена Бєлкіна – оперна співачка з Криму. Її мецо-сопрано лунало з найбільш авторитетних сцен світу, зокрема Лейпцизької опери, Палацу Мистецтв Валенсії, Національного театру Токіо, Віденської опери та інших.

Porto Franko Гогольfest – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль, спільний проект франківського фестивалю Porto Franko та Гогольfestу, який проходить у столиці. Цього року його проводять вперше. У програмі фестивалю – музичні, літературні, театральні події, кінопокази, виставки і перфоманси, які проходитимуть на різних локаціях в історичному центрі Івано-Франківська.