Художній фільм Тараса Химича «Жива» вийшов на екрани у 2016 році, він заснований на реальних подіях. Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв`язкової УПА Анни Попович. Фільм «Жива» — це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти — на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях. Дві головні ролі у фільмі зіграли актори Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру Ольга Комановська та Ростислав Держипільський, який також є директором театру. Про це пишуть Версії з посиланням на сайт університету.

Студенти різних курсів Медичного коледжу, які прийшли до бібліотеки, дивилися стрічку з перехопленим подихом. Неймовірна і трагічна історія, яку оповідає фільм, тримала глядачів у напрузі до останнього кадру. А після перегляду відбулась зустріч із самою Ольгою Комановською.

Акторка відповіла на запитання юних глядачів, а ще розповіла молоді про цікавий факт. У кастингу на роль головної героїні брала участь сама Анна Попович. Вона затвердла на цю роль Ольгу Комановську з першої спроби. «Вона сказала «Ти таке саме мале й худе, як я, коли мене переслідували», — згадує акторка. — Знятися в такому фільмі не просто цікаво, це дуже відповідально. Напевне, це була б велика честь для кожної актриси».

Наукова бібліотека ІФНМУ вже традиційно проводить цікаві заходи для студентської молоді університету. За словами директора бібліотеки Мирослави Татарин, вже невдовзі тут відбудуться нові цікаві події.