Водій, через якого на Коновальця загинуло четверо людей, оскаржує своє покарання

Пізно ввечері 27 листопада 2015 року на вулиці Євгена Коновальця нетверезий Бойчук на Мерседесі спричинив аварію, в якій загинуло четверо молодих осіб. Ще троє, серед яких однорічна дитина, потрапили до лікарні. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Суд першої інстанції відправив його до в’язниці терміном на вісім років, однак Бойчуку таке покарання здалося занадто суворим.

На апеляційне засідання 15 травня захисник підсудного не прийшов – через зайнятість у справі в іншій області. Як зазначив головуючий суддя Олександр Васильєв, адвокат вирішив відбути з Івано-Франківщини знаючи, що має нині розгляд справи Бойчука. Тож розцінив це як порушення адвокатської етики.

Крім того, з невідомих причин не прийшов представник прокуратури. У прес-службі обласного відомства повідомили, що їм не прийшло повідомлення про нинішнє засідання з суду.

Зважаючи на відсутність адвоката та прокурора, розгляд апеляції перенесли на 29 травня.

“Нас ніхто не попередив, що засідання не відбудеться. Ніби все сплановано заздалегідь – ні прокурора, ні адвоката. Доки це може тягнутися? Враження, що діти гниють в землі, а правди у справі немає”, – зазначила обурена мати одного з загиблих в ДТП, Марія Храбатин.

Зазначимо, що підсудний просидів у СІЗО півтори роки, тож згідно так званого “закону Савченко” йому залишиться побути в тюрмі ще п’ять років. Поки триває апеляція, принцип “закону Савченко” й далі в дії.