Нещодавно на вулиці Галицькій, поблизу зупинки громадського транспорту «Радіозавод», запрацював новий світлофор. Його встановлення два роки тому ініціювали студенти та керівництво Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і депутат міськради Світлана Оришко. На замовлення департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку міськвиконкому роботи виконали КП «Міськсвітло» та дорожнє ремонтно-есплуатаційне управління.

А незабаром, як повідомив начальник управління капітального будівництва міськвиконкому Володимир Ковальчук, новий світлофор запрацює на перехресті вулиць Короля Данила та Південного бульвару. Ще один новий світлофорний об’єкт на замовлення УКБ змонтують на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи та Проектної, поблизу школи-ліцею №23, пише ЗК.

Водночас з діючими світлофорними об’єктами на перехрестях вулиць Січових стрільців-Мазепи та Вовчинецької-Деповської-Сагайдачного вирішили трохи поекспериментувати. До 15 листопада з 8 до 10 години ранку їх відключатимуть, а у цей час на перехрестях працюватимуть регулювальники Державтоінспекції.